BORAC SLAVIO U SUBOTICI, IDE NA FMP

SLS-spartak-borac-sajt-rezultat

SPARTAK OFFICE SHOES – BORAC MOZZART 70:95

Porazom od čačanskog Borca u revanš meču na domaćem terenu košarkaši Spartaka završili su takmičenje u Super ligi Srbije. Gosti su na poluvremenu imali +10, dobivši obe četvrtine. U 25.minutu Čačani su imali 40:64, Spartak je spustio prednost rivala na – 11, ali su gosti preko raspoloženih Uskokovića (sa 28 poena najefikasniji akter utakmice), Tasića i Čarapića znalački priveli susret na konto Borca.

Spartak Office Shoes: Steljić 2, Cerovina 12 (6 asistencija), Cvetković 6, Stepanović 5, Kutlešić 7, Radosavljević 5, Bogdanović, Janković 8, Lazić, Marelja 12, Sokolović 4, Mozli 9.

Luka Cerovina i trener Vladimir Jovanović su saglasni da se ekipa posle gostovanja u Skoplju istrošila i fizički i psihički, a strateg Spartaka je dodao da je sada najvažnije da se igrači odmore i dobro spreme, jer ih u subotu protiv MZT-a očekuje vrlo ozbiljna utakmica.