U ZNAK ZAHVALNOSTI

Dragi sugrađani,

Hvala vam na podršci na našem putu do ABA lige!
Vaše navijanje i atmosfera koju ste napravili je odjeknula u regionu i učinila Suboticu i naš klub ponosnim na vas.

U znak zahvalnosti pozivamo sve ljubitelje košarke da dođu u sredu u 19.30h na Korzo u Subotici. Naš klub će u saradnji sa našim sponzorom Office Shoes organizovati druženje ljubitelja košarke sa igračima i stručnim štabom KK Spartak Office Shoes.

Pehar koji smo osvojili će biti izložen, možete se slikati sa njim, možete se slikati sa igračima i njihovim osvojenim medaljama, možete se družiti sa igračima. Ako imate majice ili šalove igrači se mogu potpisati na njih.

Dođite da zaokružimo ovaj događaj, da vam igrači i stručni štab izraze zahvalnost za vašu podršku tokom cele sezone!

Subotička zvona zvone da pozdrave ŠAMPIONE!!!
Sreda 22. MAJ u 19:30 Korzo, Subotica