SPARTAK NA MLAZNI POGON

2.2

SPARTAK OFFICE SHOES-OKK BEOGRAD 97:70
(31:21, 27:12, 19:17, 20:20)

U finišu prve četvrtine Spartak pravi seriju od 10:0, koja je ispostaviće se bila presudna za ishod večerašnjeg meča.

Imali su Subotičani i plus 31, u strelce su se upisali svi igrači osim mladog Nagulića. U ekipi iz “Koraćeve avlije” Petrović je ubacio 16, Marković je dodao 15 poena.

Devetu ovosezonsku pobedu su ostvarili:
Spartak Office Shoes: Cerovina 12 (5 asistencija), Cvetković 12 (9 asistencija), Milijašević 9, Stepanović 9, Milisavljević 10, Radosavljević 2, Medarević 9, Tejić, Bojić 16, Sokolović 4 (po 5 asistencija i skokova), Nagulić, Barna 14.

Trener Spartaka Vladimir Jovanović je ocenio da je u prvom poluvremenu ekipa na agresivnu odbranu protivnika odgovorila dobrim šutem za tri poena za razliku od prethodnih utakmica, ali da mu je utisak pokvaren “lenjim” odnosom igrača u prvih pet minuta treće deonice.

U narednom 14. kolu Spartak u subotu 16.12. dočekuje ekipu Zdravlja iz Leskovca.