SPARTAK GRABI KA VRHU

2

NOVI PAZAR – SPARTAK OFFICE SHOES 73:78
(18:22, 21:18, 21:16, 13:22)

Košarkaši Spartaka dobro su otvorili meč. Do 12. minuta bili su u vođstvu (19:20), ali su domaći zahvaljujući Gutalju i Bojdu uspeli da do kraja poluvremena uspostave rezultatsku ravnotežu sa subotičkom ekipom.

U nastavku ekipe se smenjuju u vođstvu, a Novi Pazar poslednju prednost ima početkom 4. deonice (60:59). Tada kreće serija Spartaka od 0:10, koja se ipak istopila u samom finišu susreta.

Ipak, zahvaljujući iskustvu Cvetkovića, Barne i Cerovine koji je debitovao za Spartak, bodovi putuju za Suboticu. Bila je ovo peta ovosezonska pobeda Spartaka i prvi poraz Pazaraca na domaćem terenu.

Spartak Office Shoes: Cerovina 11, Cvetković 20, Milijašević, Kutlešić 13, Milisavljević 2, Radosavljević, Ilić 1, Bojić 12, Medarević 9 (6 skokova), Sokolović, Čupković, Barna 10.

Već za dva dana, u petak 24.11. ekipa Spartaka gostuje u Užicu protiv Slobode u 10. kolu KLS.

Photo credits: OKK Novi Pazar