SPARTAK IZGUBIO I OSTAO BEZ TRENERA ĐOKIĆA

ZLATIBOR GOLD GONDOLA – SPARTAK OFFICE SHOES 96:60
(24:26, 29:16, 22:28, 21:20)

Košarkaši Spartaka posle Vojvodine i Metalca pretrpeli su i treći ovosezonski poraz na gostovanju.

Subotičani su odlično otvorili meč (10:23), a zatim je usledila serija domaćih od 25:11 za prvo vođstvo na meču 35:34. Na poluvreme Zlatibor odlazi sa pozamašnih plus 11.

U nastavku Spartak se budi, stiže i do izjednačenja (68:68), ali domaći preko raspoloženih Kovačevića, Rebeca i Đukanovića, drže sve konce u svojim rukama. Pomenuti trio ubacio je 70% svih poena Zlatibora.

Spartak Office Shoes: Cvetković 10, Stepanović, Kutlešić 22, Milisavljević 4, Radosavljević 3, Medarević, Ilić, Tejić 1, Bojić 30 (5 skokova), Sokolović 6 (7 skokova), Čupković 6, Barna 8.

Posle utakmice trener Vladimir Đokić je izjavio da je ovo bila njegova oproštajna utakmica na klupi Spartaka i da veruje da će klub i bez njega ostvariti sve svoje ambicije u ovoj sezoni.

U narednom 7. kolu Spartak dočekuje ekipu Tamiša.